www.cvonline.hu

MOL Treasury Front office vezető

  • A hirdetés 876 napja lejárt

 A MOL Nyrt. Treasury MOL szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Feladatok:

  • MOL Treasury szabályzatok MOL-on belül kidolgozása, bevezetése és a területhez tartozó leányvállalatok esetében a tevékenység koordinálása;
  • A területhez tartozó leányvállalatok treasury kontrollja a kontrollfolyamatok, monitoring rendszerek, beszámoltatási rendszerek működtetésén keresztül;
  • Javaslattétel a leányvállalatok tőkeszerkezetére, osztalékelvonására és finanszírozására;
  • Döntés előkészítő anyagok készítése a belső szabályzatokban előírt módon és a belső finanszírozáshoz kapcsolódó limitekre;
  • A finanszírozási igények valamint a felesleges pénzeszközök kapcsán a hitellehívások illetve betételhelyezések folyamatának irányítása
  • A Flagship szintű biztosítási és kockázatkezelési tevékenység felügyelete

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Közgazdasági egyetemi végzettség,
  • minimum 5 év treasury/pénzügyi-számviteli gyakorlat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Pénzügyi és tőkepiaci ismeretek,

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva.

A jelentkezések beérkezésének határideje: 2015.02.01

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol