www.cvonline.hu

MOL Treasury Front office vezető

  • A hirdetés 1078 napja lejárt

MOL-csoport / MOL Nyrt.

MOL Nyrt. Treasury MOL Szervezete munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • MOL Treasury szabályzatok MOL-on belül kidolgozása, bevezetése és a területhez tartozó leányvállalatok esetében a tevékenység koordinálása;
  • A területhez tartozó leányvállalatok treasury kontrollja a kontrollfolyamatok, monitoring rendszerek, beszámoltatási rendszerek működtetésén keresztül;
  • Javaslattétel a leányvállalatok tőkeszerkezetére, osztalékelvonására és finanszírozására;
  • Döntés előkészítő anyagok készítése a belső szabályzatokban előírt módon és a belső finanszírozáshoz kapcsolódó limitekre;
  • A MOL zökkenőmentes fizetési folyamatának biztosítása, a speciális, illetve a stratégiai szempontból kiemelt jelentőségű átutalási műveletek előkészítésének és megvalósításának felügyelete;
  • A finanszírozási igények valamint a felesleges pénzeszközök kapcsán a hitellehívások illetve betételhelyezések folyamatának irányítása
  • A cash flow előrejelzés hatékonyságának és megbízhatóságának növelése.
  • A Flagship szintű biztosítási és kockázatkezelési tevékenység felügyelete

Követelmények:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség,
  • minimum 5 év treasury/pénzügyi-számviteli gyakorlat
  • 3 év vezetői tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Pénzügyi és tőkepiaci ismeretek,

Kompetenciák:

  • Vállalati és üzleti folyamatok kiváló ismerete
  • A hatályos számviteli/adó törvények ismerete
  • Együttműködő képesség
  • Elemzői készség
  • Helyzetfelismerés
  • Problémamegoldó készség
  • Eredmény orientáltság
  • Csapatban gondolkodás

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a  honlapon keresztül. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt.

Az Ön Toborzási szakértője:  Bazsa-Jeszenszky Dóra (+36-20-260-9476)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol