www.cvonline.hu

Mohácsi üzemvezető

  • A hirdetés 1191 napja lejárt

A Bonafarm Csoport Közép-Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével növénytermesztéstől az állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát. A csoportnak tagja a Pick Szeged Zrt., a Sole-Mizo Zrt., a Csányi Pincészet Zrt., a Bóly Zrt., a Dalmand Zrt., a Fiorács Kft. és a Bonafarm-Bábolna Takarmány Kft. Az e cégekben tevékenykedő több mint ötezer ember az ország számos településén folyamatosan azért dolgozik, hogy munkája eredményeként minőségi ételek és italok kerüljenek a fogyasztók asztalára itthon és külföldön egyaránt.

Vállalat:  Pick Szeged Zrt

Közvetlen felettes:  Pick Szeged termelési gazgató

Terület:  Termelési igazgatóság

Munkavégzés helye:  Mohács (utazással az országban)

Munkakör célja

A Bonafarm csoport által megvalósítandó beruházás, a mohácsi sertés vágóhíd és daraboló üzem megvalósításának tervezésében, előkészítésében és kivitelezésében való aktív részvétel, majd a beruházás befejezése után a termelési tevékenység és a több-száz fős dolgozói állomány teljes körű irányítása.

Felelősségi körök

Aktív közreműködés a vágóhídi beruházás tervezésében és megvalósításában:

  • műszaki tervezés és hozzá kapcsolódó gazdaságossági számítások támogatása, véleményezése
  • munkaerő tervezés és toborzás
  • aktív részvétel a tervező és kivitelező cégekkel való folyamatos egyeztetésekben
  • a vágóhíd próbaüzemelésének és termelésének beindítása

A beruházás befejeződésével a vágóhíd és a daraboló üzem teljes körű irányítása:

  • a termelési tevékenység megszervezése, az irányítása alá tartozó szervezeti egységek munkájának összehangolása.
  • az üzem jogszerű működésének biztosítása, folyamatos megfelelés minőségügyi szabványoknak és vevői követelményeknek.
  • üzemi termeléstervezés felügyelete, termelés programozás.
  • a termelési és műszaki, karbantartási folyamatok, valamint a helyi higiéniai minőségbiztosítási feladatok irányítása, minőségi és mennyiségi reklamációk kezelése.
  • a dolgozói állomány vezetése, motiválása, bérezési rendszerének és egyéb munkakörülményeinek kialakítása és folyamatos javítása.
  • a termelés gazdaságosságának folyamatos nyomon követése, szükséges intézkedések megtétele a hatékonyság javítására, a költségek szintjének csökkentése, a minőség javítása, a termékfejlesztési folyamatos biztosítása, tervszerű és optimális anyaggazdálkodás.
  • termelési operációs illetve információs rendszerek működtetése és állandó fejlesztése.
  • a termelés és értékesítés összhangjának megteremtése.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

  • felsőfokú szakirányú (élelmiszeripari, agrár vagy állatorvosi) végzettség
  • 5-10 év húsipari, azon belül legalább néhány év vágóhídon szerzett tapasztalat
  • 5-10 éves, fizikai dolgozók irányításában szerzett tapasztalat
  • ületi / gazdasági szemlélet, rendszerben való gondolkodás és jó problémamegoldó képesség
  • erős munkabírás, energia
  • megbízhatóság
  • "B” kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelentenek:

  • Nemzetközi környezetben vagy külföldön szerzett vágóhídi gyakorlat