www.cvonline.hu

Modul- és készülékélesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1049484

Elektroműszerész végzettséggel rendelkezel és szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő, családias légkörrel rendelkező vállalatnál? Akkor Téged keresünk!

Jelentkezz partnercégünkhöz Modul- és készülékélesztő pozícióba azonnali kezdéssel!

Feladatok:

- Orvosi berendezések, labor automata berendezések tesztelése
- Készülék és modul szintű élesztés, hibakeresés
- Készülékek és kiegészítő berendezések csomagolása

Elvárások:

- Elektroműszerész végzettség vagy több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
- 2 műszakos munkarend vállalása

PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

- Barátságos munkakörnyezet
- Stabil munkahely
- Szakmai fejlődés, kihívások

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján