www.cvonline.hu

Módszertani koordinátor / SAP / Lean/ Logisztika(BS-6207)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 786857
lejárt

A telephely szervezeti egységeinek napi szintű SAP támogatása (MM, WM és SD modulok)
SAP fejlesztésekre javaslat tétel, bevezetésben közreműködés
Napi informatikai támogatás, aktív személyes részvétellel
Informatikai jogosultságokkal kapcsolatos ügyintézés
Raktári technológiák és módszertanok elemzése
Fejlesztési tervek készítése és azok megvalósításának nyomon követése,- informatikai támogatása
Raktári fő mutatók kidolgozása, alkalmazása és megvalósítás nyomon követése
Munkavállalók szakértői támogatása (oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása, tanácsadás)
Részvétel a telephelyi LEAN feladatokban

Elvárás:
Felsőfokú informatikai, gazdasági vagy logisztika végzettség
Kiemelkedő projekt menedzsment és informatikai ismeretek (SAP/CEP, Excel, Access)
2-4 év raktározás, logisztika területén szerzett tapasztalat
Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny:
LEAN és projekt szemlélet

Amit nyújtunk:
Nemzetközi háttér és szakértelem
Kulturált munkakörnyezet
Versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkavégzés helye