www.cvonline.hu

Módszertani innovációs munkatárs

  • A hirdetés 1405 napja lejárt

KIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-5/2013)

Feladatkör:

  • Modul menedzselését és szakmai megvalósítását végző csoport fejlesztéseiben és napi tevékenységeiben való közreműködés és a hozzárendelt Területi szakmai szolgáltatásban közreműködő munkatársak támogatása;
  • A modul pályázati dokumentációjában vállaltaknak megfelelő, szabályszerű lebonyolításban való közreműködés;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, modul jelentések előkészítése, projektdokumentációk előkészítése, információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Modul menedzsmentjéhez és a szakmai megvalósítói feladatvégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása;
  • Horizontális és vertikális kommunikáció, hatékony információáramlás biztosítása;
  • Disszemináció támogatása;
  • Rendezvények, szakmai fejlesztéshez kapcsolódó programok (képzések, work-shopok, szakmai műhelymunkák, stb.) tervezése, szervezése, lebonyolításában közreműködés;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat oktatás és/vagy oktatásfejlesztés és/vagy projektmenedzsment területén,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, mobilitás,
  • Problémamegoldó képesség, ütemes munkavégzés,
  • Terhelhetőség, megbízhatóság,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • A tevékenységéhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó jogszabályok, rendeletek, eljárásrendek, kézikönyvek rendelkezéseinek pontos ismerete és biztonságos alkalmazása,
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet.

Előny:

  • Oktatásfejlesztésben és projektmenedzsmentben való együttes tapasztalat,
  • Jó szervező képesség,
  • Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett munkatapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel:  Módszertani innovációs munkatárs munkakör (KLIK/05/2022-5/2013)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű