www.cvonline.hu

Moderátor

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Magyarország egyik vezető online társkereső oldalához keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Moderátor

Feladatok:

  • Az oldalon történt regisztrációkhoz tartozó új, illetve módosított adatlapok moderálása
  • Felhasználók által feltöltött képek moderálása, szükség esetén szerkesztése, feltöltése
  • Felhasználók által írt szöveges tartalmak moderálása
  • Felhasználók támogatása, problémák kezelése, mind írásban, mind szóban
  • Beérkező levelek kezelése, megválaszolása
  • Fejlesztésben, tesztelésben való aktív részvétel
  • A weboldal folyamatos ellenőrzése, javaslattétel a hibajavításra
  • Időszakos promóciók adminisztratív támogatása

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, mind írásban, mind szóban
  • Rugalmasság, segítőkész hozzáállás
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkára való képesség
  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Monotonitás tűrés

Előnyök:

  • Online területen szerzett moderátori illetve ügyfélszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betekintés egy dinamikusan fejlődő társkereső oldal életébe
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Támogató környezet

Munkaidő:

  • napi 8 órás, preferáltan 14-22 óra között

Munkavégzés helye:

  • otthoni munkavégzés, havi 2-3 alkalommal irodai megjelenéssel (Budapest)

Jelentkezni a megadott e-mail címen fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet. A tárgyban kérjük feltüntetni: „moderátor