www.cvonline.hu

Model Validátor

  • A hirdetés 194 napja lejárt

 AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Kockázatkezelés területe

 MODEL VALIDÁTOR

 munkatársat keres részmunkaidőben.

 Munkavégzés helye: AEGON Székház (1091 Budapest, Üllői út 1.)

 Leendő munkatársunk feladatai:

  • A Társaság elemzési és jelentési feladatait támogató modellek a holland anyavállalat csoportszintű kockázatkezelési irányelveinek megfelelő modell validálási feladatainak ellátása,
  • összhangban a társaság vezetése által meghatározott kockázatkezelési politikával a jogszabályok és a felügyelő hatóságok által előírt elvekkel.

 Elvárások:

  • Szakirányú (aktuárius, közgazdasági) egyetemi végzettség,
  • MS Office magas szintű ismerete (Acces, Word, Excel),
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

 Előnyt jelent:

  • Alapos programozási ismeretek, tapasztalat,
  • Biztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • MoSes ismeret,
  • Nemzetközi projekt munkában szerzett tapasztalat.

 Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikusan gondolkodik,
  • szereti a dolgokat rendszerezni,
  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,
  • jó szervező-, és kommunikációs készséggel rendelkezik,
  • pontosan fogalmaz, és munkájával szemben igényes,
  • szeret önállóan, illetve csapatban is dolgozni,
  • feladatorientált munkavégzés jellemzi.

 Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezését 2016. december 15-ig Karrierportálunkon!

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol