www.cvonline.hu

MOBILTELEFON-SZERVIZELÉS - ANGLIA ÉS ÍRORSZÁG

  • A hirdetés 703 napja lejárt
MUNKALEHETŐSÉG MOBILTELEFON-SZERVIZBEN ÍRORSZÁGBAN
Partnerünk mobiltelefonok szervizelésében és szerelésében járatos szakembereket keres Dublin-ba (Írország).

További információk:

Feladatok:
Mobil telefonok garanciális szervizelése, szerelése, hibakeresés és kézi javítás, elemek cseréje, forrasztás, stb. Leggyakrabban előforduló mobiltelefonmárkák: Blackberry, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, HTC és LG.

Elvárások a jelentkezőtől:
- mobiltelefonok (vagy hasonlóan nagy precizitást igénylő műszaki eszközök) vagy szervizelésében szerzett tapasztalat
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- LCD-k, kamerák, PCB és elektromos alkatrészek szerelésében szerzett jártasság, illetve forrasztásban szerzett tapasztalat
- Blackberry, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, HTC és LG készülék szervizelésében szerzett tapasztalat előny
- elektronikai vagy híradástechnikai műszerész és technikus végzettség előny

Munkaidő:
40 órás munkahét, hétfőtől - péntekig napi 8 óra, reggeli, délutáni vagy esti műszakban

Órabérek:
9,5-10,5 EUR / óra.
A bérezés a kint betöltött pozíciótól függ (Level 2 vagy Level 3 mobile phone repair technician). Túlóra időszakosan lehetséges, hétvégi munkabeosztással.

A jelentkezés menete:
- a korábbi munkatapasztalatokat részletező, angol nyelvű fényképes önéletrajz küldése a E-mail cím megjelenítése e-mail címre
- a második állásinterjún is sikeres jelentkezőknek munkába állás rövid átfutási idővel, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés

További információ:
Link megjelenítése

Referenciáink
Rengeteg jó visszajelzést kaptunk korábban elhelyezett ügyfeleinktől ezzel a munkával kapcsolatban, amelyek az alábbi linkeken találhatóak!

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111
Szerb mobilszám: +381-60-0670251

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Külföldi munka
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol