www.cvonline.hu

Mobiltelefon-szervizelés – Anglia és Írország

  • A hirdetés 777 napja lejárt

MUNKALEHETŐSÉG MOBILTELEFON-SZERVIZBEN ANGLIÁBAN ÉS ÍRORSZÁGBAN

Partnerünk mobiltelefonok szervizelésében és szerelésében járatos szakembereket keres ugyanazon cég különböző helyszíneken található mobiltelefonszerviz-központjaiba: Ashford-ba (Kent megye) Northampton-ba (Northamptonshire) és Dublin-ba (Írország).

Feladatok:
Mobil telefonok garanciális szervizelése, szerelése, hibakeresés és kézi javítás, elemek cseréje, forrasztás, stb. Leggyakrabban előforduló mobiltelefonmárkák: Blackberry, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, HTC és LG.

Munkaidő:
40 órás munkahét, hétfőtől - péntekig napi 8 óra, reggeli, délutáni vagy esti műszakban

Órabérek:
Angliában bruttó 6,5-7,5 GBP / óra; Írországban 9,5-10,5 EUR / óra
. A bérezés a kint betöltött pozíciótól függ (Level 2 vagy Level 3 mobile phone repair technician). Túlóra időszakosan lehetséges, hétvégi munkabeosztással.

Lehetőség van egyénileg szállást keresni, de igény esetén segítséget tudunk nyújtani a szálláskeresésben.

Elvárások a jelentkezőtől:
- mobiltelefonok (vagy hasonlóan nagy precizitást igénylő műszaki eszközök) szervizelésében szerzett tapasztalat
- társalgási szintű angol nyelvtudás
- LCD-k, kamerák, PCB és elektromos alkatrészek szerelésében szerzett jártasság előny
- Blackberry, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Samsung, HTC és LG készülék szervizelésében szerzett tapasztalat előny
- elektronikai vagy híradástechnikai műszerész és technikus végzettség előny

A jelentkezés menete:
- a korábbi munkatapasztalatokat részletező, angol nyelvű fényképes önéletrajz küldése aE-mail cím megjelenítése e-mail címre
- a második állásinterjún is sikeres jelentkezőknek munkába állás rövid átfutási idővel, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés

Referenciáink:
Rengeteg jó visszajelzést kaptunk korábban elhelyezett ügyfeleinktől ezzel a munkával kapcsolatban, amelyek az alábbi linkeken találhatóak!

Jelentkezni angol nyelvű, fényképes önéletrajz küldésével lehetséges a E-mail cím megjelenítése címen!