www.cvonline.hu

Mobiltelefon szerviz üzletvezető

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Mobiltelefonokkal foglalkozó cég  keres üzletvezetőt frekventált Bp-i Plazaban újonnan nyíló szerviz pultjába. Feladata a szerviz teljes körű irányítása, beleértve az ügyfélkezelést, alkalmazottak irányítását, adminisztrációt, emailek kezelését, alapszintű marketinget.

 Elvárások:

  •  Kiemelkedő ügyfélkezelés
  • Kedvesség
  • Jó problémamegoldó készség
  •  Aplapfokú angol legalább
  •  Min. 3-4 éves szerviz tapasztalat
  • Üzletvezetői tapasztalat (referenciákkal)
  •  Jó diagnosztizáló képesség
  • Műszaki végzettség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Magas terhelhetőség (hosszú nyitvatartás)
  • Kultúrált megjelenés
  • Felelősségre vonási képesség, alkalmazottak magabiztos irányítása
  • Gyors precíz munkavégzés

Amit biztosítani tudunk:

- Kiemelkedő tervezhető hosszútávú jövedelem

Jelentkezni az E-mail cím megjelenítése email címen lehetséges, fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igénnyel. A levél tárgyába kérjük írd bele a megpályázni kívánt állás megnevezését

Helyek Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...