www.cvonline.hu

Mobiltelefon adat feltöltés- tesztelés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 775213
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal győri mobilkomunikációval foglalkozó cég megbízásából keresünk diák munkatársakat.

Feladatok:

  • angol nyelvű telefonokra adatok feltöltése
  • pc-programokkal tesztelés (szintén angol)
  • eredmény dokumentálása angol nyelven

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • okostelefon alkalmazások ismerete
  • angol nyelv közép szintű ismerete
  • 8-16 óraközti munkavégzés

Előnyt jelent:

  • folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • mobil kommunikációs gyakorlat

Amit kínálunk:

  • br. 596 Ft/óra bér
  • 4-6-8 órás munkavégzés
  • informatika/műszaki szakterületeken tanuló diákok tapasztalatot, referenciát szerezhetnek

Jelentkezni lehet

Játsz velünk te is

Június 30-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése!