www.cvonline.hu

Mobilregisztrációs munkalehetőség diákoknak

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1075323

Feladatok:

  • Előre leegyeztetett időpontban ügyfél felkeresése (Budapesten belül, tömegközlekedés igénybevételével
  • Elektronikus aláírás átadása, kiszállítása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos AKTÍV vagy PASSZÍV hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kellemes megjelenés (szükséges fehér blúzt/inget viselni a munka során)
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Jó monotonitás tűrés
  • Időbeosztás 9-től 18-ig heti minimum 2 vagy 3 nap vállalása

Juttatások:
  • Bruttó 941Ft/óra

Előnyök:
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos munkalehetőség