Mobilkommunikációs ügyintéző - Tatabánya (Referenciaszám: PJ3564)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.05.16.
Hirdetés azonosító: 927517
lejárt

Kiemelt mobilkommunikációs partnerünk számára keresünk Tatabányára az alábbi pozícióba jelentkezőket, mielőbbi kezdéssel, hosszú távú munkavégzésre:

Mobilkommunikációs ügyintéző
Tatabánya

Főbb feladatok
- Mobil és internet szolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése;
- Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;
- Tevékenység adminisztrációja.

Ideális jelölt
- Érettségi vizsgával rendelkezik;
- Ügyfélorientált beállítottságú;
- Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem;
- Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt;
- A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat;
- Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség;
- Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző;
- Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Előnyt jelent
- Személyes ügyfélkapcsolati és értékesítési munkában szerzett tapasztalat;
- MNB szakvizsgával vagy megfelelő gazdasági végzettséggel vagy közgazdasági szakközépiskolában pénzügyi szakirányon szerzett érettségivel rendelkezik;
- Pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
- Angol nyelvtudás;
- Azonnali munkakezdés vállalása!

Munkavégzés helye: Tatabánya

Megbízónk hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes bérezést, kiváló munkakörülményeket, betanítást és folyamatos fejlesztést biztosít!

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.