Mobilkommunikációs ügyintéző - Békéscsaba / Salgótarján (3577)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.05.
Hirdetés azonosító: 929821
lejárt

Kiemelt mobilkommunikációs partnerünk számára keresünk békéscsabai és salgótarjáni üzletekbe, az alábbi pozícióba jelentkezőket mielőbbi kezdéssel hosszú távú munkavégzésre:

Mobilkommunikációs ügyintéző - Békéscsaba/Salgótarján (PJ3577)

Főbb feladatok

  • Mobil és internetszolgáltatások és az azokhoz kapcsolódó termékek értékesítése;
  • Ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése;
  • Tevékenység adminisztrációja.

Ideális jelölt

  • Érettségi vizsgával rendelkezik;
  • Ügyfélorientált beállítottságú;
  • Kreatív, váratlan helyzetekben ügyesen feltalálja magát, de nem riad vissza a monoton munkavégzéstől sem;
  • Stresszhelyzetben is magas szintű teljesítményt nyújt;
  • A távközlés és mobilkommunikáció területe iránt érdeklődést mutat;
  • Jó fellépésű, bizalmat ébresztő személyiség;
  • Szóban és írásban egyaránt kitűnően kommunikál, hiteles és meggyőző;
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office alkalmazásokat.

Előnyt jelent

  • Személyes ügyfélkapcsolati és értékesítési munkában szerzett tapasztalat;
  • MNB szakvizsgával vagy megfelelő gazdasági végzettséggel vagy közgazdasági szakközépiskolában pénzügyi szakirányon szerzett érettségivel rendelkezik;
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • Azonnali munkakezdés vállalása!

Megbízónk hosszú távú munkalehetőséget, versenyképes bérezést, kiváló munkakörülményeket, betanítást és folyamatos fejlesztést biztosít!

Munkavégzés helye: Békéscsaba, Salgótarján.

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a város nevének megadásával küldje el Dervaderics Dániel részére e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.