www.cvonline.hu

Mobilkommunikációs termékmenedzser

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Az Extreme Digital műszaki áruházlánc munkatársat keres

munkakörbe!

Milyen feladatokat
 kínálunk neked?

  • gyártói, beszállítói megállapodások megkötését,
  • az ED által megszabott kereteken belüli árubeszerzést,
  • termékek árazását,
  • gyártói marketing megállapodások megkötését,
  • társosztályokkal való együttműködést, különös tekintettel a marketing, a külföld és az üzlethálózat területre.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

  • minimum középfokú végzettséget (középiskolai érettségi),
  • problémamegoldást,
  • innovációt, együttműködést,
  • jó tárgyalókészséget,
  • szakmai tapasztalatot a mobilkommunikációs világban, akár disztribútori, akár retail területen,
  • légy jártas a mobiltelefonok, tabletek világában, legyen szó androidról vagy ios-ről,
  • az „Apple világban” eltöltött idő előnyt jelent.

Mit kínálunk Neked?

  • versenyképes jövedelmet,
  • kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • fiatal, dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

  • a központban, az Extreme Digital székhelyén: 1033 Budapest, Reményi Ede utca 23.

Hogyan tudsz jelentkezni?

  • fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,
  • a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,
  • az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Elektronika / Telekommunikáció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő