www.cvonline.hu

Mobility Szakértő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1152365
lejárt

Jó szervezőképességű Mobility Szakértőt keresünk saját területén globálisan piacvezető gyártó partnerünk budapesti telephelyére. Partnerünk tapasztalatnak megfelelő fizetést, egyéb juttatásokat, egy nagyon jó hangulatú és összeszokott csapatot, továbbá hosszú távú stabil munkahelyet kínál a jelentkező mobility tanácsadónak.

 A Mobility Szakértő feladatai a következők lesznek:

- Vízumügyintézés
- Adózás, adatok szolgáltatása
- Beutazással kapcsolatos ügyintézés (például repülőjegy- és szállásfoglalás)
- Legális munkavállalás feltételeinek felderítése a releváns országban

Az ideális jelölt a Mobility Szakértő pozícióra:

- Bér vagy HR ügyintézői tapasztalattal rendelkezik
- Írásban és szóban folyékonyan kommunikál angolul
- Kiemelkedő kommunikációs képességekkel rendelkezik
- Multinacionális környezetben szerzett már tapasztalatot

Amennyiben a Mobility Szakértő pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk. Ha esetleg a lehetőség most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeiről kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.