www.cvonline.hu

Mobilhálózat kutató-fejlesztő

  • A hirdetés 674 napja lejárt
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • Ötödik generációs mobilhálózatok fejlesztése
  • A cég technikai vezető szerepének fenntartása új megközelítésekkel, innovatív megoldásokkal
  • Az 5G használat, és követelmények elemezése
  • Vizsgálati, értékelési eljárások tervezése, és implementálása
  • Tesztelés, eredmények dokumentációja, publikálása és prezentációja
  • Külső partnerekkel (egyetemek, kutató intézetek), és más szervezeti egységekkel való kapcsolattartás és tudás transzfer
  • Az 5G mobilhálózatokkal kapcsolatos technikai ismeretek bővítése
  • Publikációk, szabadalmak közzétételében való segédkezés
Elvárások
  • MSc diploma IT, villamosmérnöki, vagy kapcsolódó területen (a PhD előny)
  • Szoftverfejlesztési ismeretek, különösen JAVA-ban
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Az objektumorientált programozási módszertan ismerete
  • Felhő és virtualizációs technológiák ismerete
  • Big data és machine learning tapasztalat előny
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő