www.cvonline.hu
Mobile CRM rendszer tesztelő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 946894
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A cég mobil CRM rendszerének integrációs tesztelése

  • Funkcionális/non-funkcionális tesztelés

  • Tesztesetek adminisztrációjának önálló implementálása, megalkotása és tervezése

  • Teszt automatizáció, automatizált tesztesetek kezelése

  • Teszt eredmények dokumentálása és kiértékelése, jegykezelés

  • Német projektvezetőkkel és német csapatokkal való kapcsolattartás
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség IT területen

  • Legalább 3 éves tesztelői tapasztalat

  • Aktív középszintű német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó készség, csapatjátékos szemlélet

  • Unix ismeret

  • SQL ismeret

  • Shell scripting

  • Tapasztalat teszt automatizálás területén

  • ISTQB minősítés

  • Nemzetközi projektekben való tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió