www.cvonline.hu

Mobilbankár

  • A hirdetés 1162 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó kft. munkatársakat keres

Mobilbankár pozícióba

Feladatok:

  • Szerződések ügyfelekhez történő elszállítása
  • Nyomtatványok ügyfelekkel történő aláíratása
  • Postázás

Elvárások:

  • PSZÁF vizsga vagy azt kiváltó pénzügyi, banki végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Mobilitás

Előny:

  • Saját autó

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Kezdés:

  • Azonnal

Munkavégzés helye:

·         Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő