www.cvonline.hu

Mobilbankár – Budapest, Europark fiók

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Mobilbankár

Feladatok:

  • Magas színvonalú ügyfélkiszolgálás személyes találkozó keretében a Bank ügyfelei részére
  • Ajánlatok kidolgozása, és a bank lakossági termékeinek értékesítése (pl.: számlacsomagok, hitelek),
  • Új ügyfelek akvirálása, ajánlások, lead-ek menedzselése
  • Kapcsolattartás és együttműködés társterületekkel (pl.: fiókhálózat)

Az ideális jelölt:

  • Gyakorlott értékesítő, különösen előnyös, ha tapasztalatát pénzügyi területen, biztosítás és/vagy ingatlanfedezetes hitelértékesítésben szerezte,
  • Gyorsan tanul, érti a pénzügyi termékeket, szakértőként hitelesen kommunikál az ügyfelekkel,
  • Megjelenése bizalmat ébreszt, könnyen alakít ki kapcsolatokat,
  • A hideg hívások sem riasztják el,
  • Jó szervező, képes az önálló munkavégzésre.

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga)
  • Értékesítésében szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Mobilitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • Szakmai igényesség
  • Angol nyelvtudás előny
  • Saját vállalkozás

Amit ajánlunk:

  • A Bank partnerkapcsolatain keresztül elérhető ügyfélkörön belüli értékesítési lehetőség
  • Ügyfélszerzési lehetőségek biztosítása
  • Könnyen értékesíthető termékek
  • Szakmai támogatás
  • Magas szintű oktatási rendszer
  • Rugalmas időbeosztás
  • Megbízási szerződésen alapuló együttműködés

Munkavégzés helye: Budapest, Europark fiók

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését és a fenti követelményeknek megfelel, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát juttassa el hozzánk az alábbi e-mail címen keresztül.

Munkavégzés helye Budapest, Europark fiók
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest