www.cvonline.hu

Mobilalkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 799 napja lejárt

Az  evopro  az  ipari  automatizálás  és informatikai megoldások területén egy nemzetközileg  elismert   dinamikusan fejlődő szolgáltató vállalat.

A jelölt feladata

  • Részvétel a mobilfejlesztési üzletág egyedi fejlesztési feladataiban, projektjeiben.
  • Egyedi Android és/vagy iOS és/vagy WP, Win8, Win8.1 alkalmazás fejlesztése.
  • Meglévő mobilalkalmazások továbbfejlesztése a fenti platformokon.

Elvárások

  • Android és/vagy iOS és/vagy WPF, Win8, Win8.1 programozói ismeretek
  • Mobilalkalmazás fejlesztői tapasztalatok
  • Angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos személyiség
  • Jó kommunikációs képességek
  • Rugalmasság

Előny

  • MSc szintű diploma (villamosmérnöki vagy informatikai)
  • Több mobilplatformon megszerzett fejlesztési tapasztalatok
  • Java fejlesztési tapasztalatok
  • Agilis fejlesztési tapasztalatok
  • Külföldi projektek esetén utazási hajlandóság
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, változatos feladat
  • Betanulás tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Vonzó juttatási csomag

Jelentkezését önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol