www.cvonline.hu

Mobilalkalmazás fejlesztő (iOS / iPhon, iPad)

  • A hirdetés 1232 napja lejárt

Informatikai

területre

munkatársat keres

pozícióba

A MÁV Csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. leányvállalata országos hálózattal, jelentős regionális pozícióval rendelkezik. A vállalat gazdasági növekedésével összhangban fejleszti informatikai szervezetét.

Feladatok:

  • Részvétel a mobil alkalmazásfejlesztési projektek előkészítésében, rendszertervezésében
  • Szoftverfejlesztési feladatok ellátása C/C++/Objective-C nyelven
  • Szakértői közreműködés mobil eszközökön történő alkalmazásfejlesztési és alkalmazásüzemeltetési témájú feladatokban
  • Objective –C nyelven fejlesztett mobil alkalmazások fejlesztés követésének átvétele,
  • Munkatársak részére történő tudás megosztás
  • Együttműködés a projekt tagokkal

 Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy nem szakirányú felsőfokú végzettség és legalább 3 éves programozói szakmai gyakorlat
  • Tapasztalat, alapos ismeret az alábbi technológiákban:
  • C/C++/Objective-C programozási nyelv
  • Kliens-szerver alkalmazások fejlesztése
  • Objektumorientált programozási paradigma, UML
  • Xcode fejlesztési környezet
  • Megbízhatóság, precizitás, kreativitás
  • Dokumentációs készség
  • Önálló problémamegoldó készség
  • Csapatmunka iránti nyitottság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Az alábbi technológiák ismerete:
    • mobilalkalmazás fejlesztési tapasztalat iOS 4+ platformon
    • JSON, WS-Security, WS-Sec Policy, Active Directory
    • UML/SoapUI/LoadUI
    • Kerberos, SAML, PKI alapismeretek
    • Verziókövető rendszerek ismerete (CVS, SVN, TFS)
    • Webszerviz ismeret (SOAP, XML)
    • MS SQL Server, ORACLE SQL Server ismeret

Amit mi nyújtani tudunk:

  • szakmai fejlődés támogatása
  • Választható Béren Kívüli Javadalmazási rendszer

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2014. július 10.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő