www.cvonline.hu

Mobil wc karbantartó

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Mobil wc karbantartó állás

Pusztazámori telephellyel rendelkező cég keres mobil wc karbantartót állandó, hosszútávú munkavégzésre.

Feladatok:

  • Az ország különböző pontjain, meghatározott útvonalon történő gépjárművezetés, mobil wc fülkék szállítása, és szervizelése.

Elvárás:

  • C kategóriás jogosítvány;
  • Balesetmentes vezetési tapasztalat;
  • Bűntetlen előélet;
  • Középfokú végzettség;
  • Pontosság, precizitás;

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Az ország egész területén szerzett gépkocsi vezetői tapasztalat;
  • Kiválló tájékozódási képesség;

Egyéb:

  • Indulási- és érkezési hely Pusztazámor

Munkavégzés helye:

  • Országos

Fizetés:

  • Versenyképes

A fényképes önéletrajzokat z alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő