www.cvonline.hu

Mobil telekomunikációs szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1192 napja lejárt

Partnerünk a nemzetközi mobil telekommunikációs piac elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatuk bővítéséhez keresünk

szoftverfejlesztő

munkatársat mobil telekommunikációs rendszerekhez.

Feladatok:

  • Mobil telekommunikációs rendszerek fejlesztésében való részvétel,
  • közreműködés a projektek szakmai előkészítésében,
  • az elkészült programkód tesztelése, hibák javítás, dokumentálása,
  • már meglevő mobil telekommunikációs rendszerek támogatásában való részvétel.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 1-2 év szoftverfejlesztési tapasztalat,
  • Java ismeretek,
  • PHP 5 nyelv alapszintű ismerete,
  • MySQL ismeret,
  • Linux/Unix rendszerek felhasználói ismerete,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • nyitottság telekommunikációs rendszerek/környezetek megismerésére.

Előnyt jelent:

  • JavaEE technológiák ismerete (EJB, JPA),
  • tapasztalat PostgreSQL és/vagy Oracle adatbázisokkal,
  • Maven, Perl, SoapUI, Jmeter ismerete,
  • telekommunikációs vagy ahhoz kötődő területen szerzett tapasztalat.

Amit partnerünk kínál:

  • Fiatalos, motivált csapat, jó munkahelyi légkör,
  • korszerű technológiai háttér,
  • izgalmas és változatos projektek,
  • versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol