www.cvonline.hu

Mobil szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 585 napja lejárt

Partnerünk az egyik legjelentősebb okostelefon szoftverfejlesztő cég Magyarországon, ahol elsők között kezdett el foglalkozni ezzel a területtel, de 2010-ben már komoly versenyt nyert alkalmazásaival a Szilícium-völgyben. Tevékenységi körét tekintve 3 divízióval rendelkezik: alkalmazások fejlesztése, oktatás, mobil stratégiai tanácsadás. Dedikált szakemberek dolgoznak minden területen: grafikusok, webfejlesztők, Android, iOS, C#, C++, Flex fejlesztők és tesztelők minden platformon.

Bővülő csapatába keresünk munkatársakat a következő pozíciókra: iOS és Android

HR6974122X

Elvárások:

  • min 2 év szoftverfejlesztési tapasztat
  • UML diagramok értelmezése
  • Relációs adatbázis-kezelők és SQL ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Gyors tanulásra való képesség
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • iOS fejlesztési tapasztalat
  • Android fejlesztési tapasztalat
  • Agilis projektekben szerzett tapasztalat
  • Verziókezelői ismeretek (SVN)

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas szakmai színvonal
  • Innovatív, izgalmas, nemzetközi projektek
  • Színvonalas munkakörülmények, zöld környezet
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Nyelvtanulási-, szakmai nyelvi fejlődési lehetőség
  • Céges mobiltelefon és előfizetés
  • Csapatépítő tréning, programok
  • Gyümölcs, kávé, tej, méz, XBOX, LEGO

Munkavégzés helye: Győr

Kérjük, pályázatát a job&visionrecruitment.hu e-mail címre küldje el (angol és magyar nyelvű önéletrajzot), a következő referenciaszám megjelölésével: HR6974122X.

További információ:

VISION Recruitment Hungary

06-1/919-1250

Helyek Győr
Kategória Oktatás / Képzés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol