www.cvonline.hu

Mobil létesítmény technikus - Budapest régió

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.05.12.
Hirdetés azonosító: 936217

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Mobil létesítmény technikus - Budapest régió
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Főbb feladatok: - Biztosítja a régióba tartozó áruházak, mint műszaki létesítmények folyamatos működőképességét és az energiagazdálkodás felügyeletét. Ezáltal a munkavégzés helyszíne kiterjed az egész észak-nyugati régióhoz tartozó áruházakra, Győr központtal.
- Elvégzi, elvégezteti a tervszerű megelőző karbantartási munkákat, a rendszeres ellenőrzéseket és a felmerülő hibák és hiányosságok javítását.
- Elkészíti a kisebb munkák költségbecslését és előrejelzi a nagy értékű javításokat.
- Ellenőrzi és átveszi a beszállítók és kivitelezők munkáját.
- Felelősséget vállal az épületek és a benne található berendezések műszaki állapotáért és a hibajavítások minőségéért
- Segítséget nyújt más áruházak karbantartási folyamataiban.
Munkakör betöltésének feltételei: - Minimum középfokú villamosipari, vagy gépész végzettség
- Word, Excel, Outlook alkalmazások és az Internet felhasználói szintű ismerete
- Tűz- munka- és balesetvédelmi ismeretek
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Több műszakos munkarend vállalása
- Vevőközpontú szemlélet
- Precizitás és pontosság, megoldás-orientált gondolkodásmód
- Igény és alkalmasság önmaga és mások fejlesztésére
- Mobilitás, nagyfokú szellemi és fizikai terhelhetőség, stressztűrő képesség
- Jó elemzői és döntéshozói képesség
- B kategóriás jogosítvány
Szükséges végzettség: Középiskola, Villamosipari, vagy gépész végzettség
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: - Felsőfokú végzettség
- Karbantartói, vagy létesítmény-fenntartói munkakörben szerzett tapasztalat
- Áruházi munkaeszközök karbantartásában szerzett munkatapasztalat
- Adminisztrációs munkatapasztalat
- Széleskörű kapcsolatrendszer a helyi kivitelezőkkel és anyagbeszerzőkkel

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Pest