x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

MOBIL LAKOSSÁGI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Hozzáadva 2012.07.17.
Hirdetés azonosító: 414405
lejárt

MOBIL ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Feladatok:

  • A bank lakossági termékeinek értékesítése (Pl.:számlacsomagok, hitelek)
  • Új ügyfelek felkutatása, ajánlatok kidolgozása, magas színvonalú kiszolgálás

Amit ajánlunk:

  • Az első három hónapban garantált jutalék (min. teljesítményhez kötött)
  • Kiemelt jutalékok
  • Magas szintű oktatási rendszer
  • Szakmai támogatás
  • Ügyfélszerzési lehetőségek biztosítása
  • Biztosított irodai háttér
  • Könnyen értékesíthető termékek

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség(pénzügyi végzettség előnyt jelent)
  • Értékesítésében szerzett minimum 1 éves tapasztalat,
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Mobilitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Lojalitás
  • Szakmai igényesség
  • Angol nyelvtudás előny
  • Saját vállalkozás

Amennyiben Ön a fenti követelményeknek megfelel,kérjük hogy szakmai önéletrajzát  juttassa el hozzánk.

UniCredit Bank Hungary Zrt.

1054 Budapest, Szabadság tér 56., Humánpolitika

job.msf@unicreditgroup.hu

Munkavégzés helye:
Országos,Budapest, Pécs,Székesfehérvár
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Szombathely, Sárvár, Sopron, Győr, Székesfehérvár, Veszprém, Dunaújváros, Szekszárd, Pécs, Tatabánya, Esztergom, Baja, Szeged, Kiskunfélegyháza, Jászberény, Cegléd, Kecskemét, Hajdúszoboszló, Eger, Nyíregyháza, Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése