www.cvonline.hu

Mobil karbantartó

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Budapesti munkahelyekre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben, egy műszakos  rugalmas munkarendben.

Feladatok:

  • Épületvillamossági és gépészeti rendszerek karbantartása és javítása irodaházi környezetben

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő és/vagy gépész szakmunkás végzettség; előny: klímatechnikai gyakorlat)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat irodaházi/ipari környezetben
  • Alkalmazott számítógépes ismeretek (excel, web alapú programok)
  • Klíma berendezések karbantartási ismeretek.
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, proaktivitás
  • Párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség
  • B kat. jogosítvány (vezetési gyakorlattal)

Előny:

  • Épületfelügyeleti rendszerek és karbantartást támogató számítógépes rendszerek ismerete és ezermester gyakorlat.

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő