www.cvonline.hu

Mobil karbantartó

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Budapesti munkahelyekre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársat főállású munkaviszonnyal teljes és részmunkaidőben, egy műszakos  rugalmas munkarendben.

Feladatok:

  • Épületvillamossági és gépészeti rendszerek karbantartása és javítása irodaházi környezetben

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (villanyszerelő vagy gépész szakmunkás végzettség)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat irodaházi környezetben
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Előny: épületfelügyeleti rendszerek ismerete, Légtechnikai üzemeltetési ismeretek.
  • Jó szervezőkészség, pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, kiváló diplomáciai érzék, proaktivitás
  • Párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség
  • B kat. jogosítvány

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő