www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Mobil Fejlesztő (iOS, Android)

Hozzáadva: 2017.11.12.
lejárt

Feladatok:

Elsősorban SWICON Zrt. Solution Delivery, az Üzletág Igazgató irányítása mellett:

  • A mobil implementációs projektben:

    • Fejlesztési feladatok ellátása a SWICON, vagy a SWICON partnerei mobil implementációs projektjeiben a következők szerint:

      • Mobil fejlesztés Android és iOS eszközökre a projekt utasításokban, specifikációkban megfogalmazottak szerint.
      • Együttműködés a kijelölt Projekt vezetővel a projekt terv kidolgozásában, ütemezésében
      • Együttműködés a kijelölt Elemzővel és Rendszerszervezővel az üzleti igények felmérésben, és a rendszer specifikációk kialakításában
      • A rendszertervi dokumentációk készítése, ellenőrzése, véleményezése
      • Teszttervek véleményezése. Tesztelési feladatok végrehajtása
  • A SWICON Zrt innováció menedzsment tevékenységében:
    • A termék koncepciók kidolgozása, a vállalat termék portfoliójának gondozása
    • Részvétel az Eu-s pályázatok kidolgozásában, és azok megvalósításában

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség, első sorban mérnöki végzettség
  • Képesség önállóan végigvinni egy alkalmazás teljes életciklusát Android platformra (megtervezni, megvalósítani, APP storeba publikálni, supportálni)
  • Képesség önállóan végigvinni egy alkalmazás teljes életciklusát iOS platformra (megtervezni, megvalósítani, APP storeba publikálni, supportálni)
  • UI/UX tervezési tapasztalatok a különböző méretű eszközök optimális támogatására
  • Angol nyelv
  • Source Control rendszer használata (SVN, TFS, GIT)
  • Önálló munkavégzés
  • Eredmény orientált közreműködés
  • Problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Kezdeményezőkészség, hatékony együttműködés a csapat munkájában.
  • Önálló tanulási igény és képesség

Értékelt kvalitások
  • Design, UI/UX gyakorlat
  • Hybrid alkalmazás fejlesztési keretrendszerek (pl. PhoneGap alapon) gyakorlati ismerete
  • HTML5, Ajax, JavaScript, JQuery,
  • Windows Phone platformra alkalmazás fejlesztés
  • Mérnöki végzetség melletti további felsőfokú végzetség
  • Piaci szolgáltatások kialakításában, bevezetésében szerzett tapasztalatok

Amit nyújtunk
  • Fiatal, dinamikus csapatban való munka.
  • Megbízható háttérrel, iparágában piacvezető cégnél történő munkavégzés.
  • Speciális tudás megszerzése, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok.
  • Projekt jellegű munkavégzés.

Kategória
IT / Informatika
Régió