Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Mobil fejlesztő (Android, iOS)


  • A hirdetés 772 napja lejárt
Magyar partnerünkhöz mobil alkalmazás fejlesztőket keresünk.

 

Feladatok:
  • Részvétel az aktuális projektekben
  • Android és iOS alkalmazások fejlesztése
  • Önálló munkavégzés

Feltételek:
  • Android és iOS platform tapasztalat, legalább az egyikből erős szint
  • Szakirányú diploma
  • Csapatjátékos attitüd

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Jó környezetben levő nyugodt, csendes iroda
  • Flexibilis munkaidő, később lehetőség otthoni munkavégzésre
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Helpdesk Analyst

Bluebird International ZRt.

For our international partner we are looking fo...
Budapest


SQL Reporting Analyst

Bluebird International ZRt.

Looking for MS SQL Reporting Analyst for our in...
Budapest


PL/SQL fejlesztő (ETL tanácsadó, fejelsztő)

Bluebird International ZRt.

Feladatok A kiválasztott jelölt nagyvállalati ...
Budapest