Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

Mobil fejlesztő (Android, iOS)


  • A hirdetés 956 napja lejárt
Magyar partnerünkhöz mobil alkalmazás fejlesztőket keresünk.

 

Feladatok:
  • Részvétel az aktuális projektekben
  • Android és iOS alkalmazások fejlesztése
  • Önálló munkavégzés

Feltételek:
  • Android és iOS platform tapasztalat, legalább az egyikből erős szint
  • Szakirányú diploma
  • Csapatjátékos attitüd

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Jó környezetben levő nyugodt, csendes iroda
  • Flexibilis munkaidő, később lehetőség otthoni munkavégzésre
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest


Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr


Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...
Budapest