www.cvonline.hu

Mobil értékesítési munkatárs

  • A hirdetés 904 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Lakáscélú és ingatlanfedezetes hitelek értékesítése
  • OTP Lakástakarékpénztár termékeinek értékesítése
  • Az OTP Bank lakossági számláinak értékesítése, új ügyfélszerzés
  • A munkakörhöz tartozó jelentések elkészítése.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Nógrád megye és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén

Követelmények

  • Gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Legalább egy éves hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontúság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Teljesítményorientáltság
  • Aktívan használt gépjármû vezetõi engedély

Előnyt jelent

  • Érvényes pénzügyi szolgáltatás közvetítõi hatósági vizsga
  • Szakirányú felsõfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Munkaviszonyban történõ munkavégzés
  • Fix alapbér és teljesítmény arányos jutalék, Cafetéria csomag
  • Gépkocsi, mobiltelefon, laptop használat
  • A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk csatolni.

Záró dátum

2015.06.28

Referenciakód

Link megjelenítése

EKM-150610-01

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Nógrád
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő