www.cvonline.hu

Mobil-applikáció fejlesztő

  • A hirdetés 752 napja lejárt

Mobil szoftverfejlesztési szolgáltatást kínáló, győri székhelyű megbízónk dinamikusan növekvő csapatába új munkatársat keres

pozícióba.

Ha szoftvermágusnak érzed magad, van néhány év programozási tapasztalatod és érdekel a mobil technológia, akkor csatlakozz csapatukhoz és jelentkezz még ma!

Feladatok

  • Agilis team tagjaként részvétel mobil alkalmazások fejlesztésében.

Elvárások

  • Min. 2 év szoftverfejlesztési tapasztat,
  • UML diagramok értelmezése,
  • relációs adatbázis-kezelők és SQL ismerete,
  • csapatjátékos attitűd,
  • jó kommunikációs készség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • gyors tanulásra való képesség,
  • angol nyelvtudás.

Előnyök

  • iOS fejlesztési tapasztalat,
  • Android fejlesztési tapasztalat,
  • agilis projektekben szerzett tapasztalat,
  • verziókezelői ismeretek (SVN).

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelkedően magas szakmai színvonal,
  • innovatív, izgalmas, nemzetközi projektek,
  • színvonalas munkakörülmények, zöld környezet,
  • versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • nyelvtanulási-, szakmai nyelvi fejlődési lehetőség,
  • céges mobiltelefon és előfizetés,
  • csapatépítő tréning, programok,
  • gyümölcs, kávé, tej, méz, XBOX, LEGO.

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet (mobilalkalmazás fejlesztésében szerzett és egyéb szakmai tapasztalataid részletezésével) küldd a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Győr
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol