www.cvonline.hu

Mobil app fejlesztő (iOS és Android)

  • A hirdetés 1162 napja lejárt

Biztonságtechnológiával, e-jegyek és e-kártyák fejlesztésével foglalkozó magyar partnerünk budapesti irodájába keresünk Android és iOS fejlesztésben is járatos

Mobil applikáció fejlesztő

munkatársat.

Feladat:

  • Agilis team tagjaként részvétel mobil alkalmazások fejlesztésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki informatika / programozó /programozó matematikus),
  • legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat elsősorban termék vagy üzleti rednszerek fejlesztésében és tervezésében mobil technológiákkal,
  • C és Objective-C ismeret,
  • aktív angol nyelvtudás,
  • felület ergonómia és általános UI, UX érdeklődés,
  • mobiltechnológiák és webes technológiák ismerete.

További előnyt jelent:

  • Windows Phone fejlesztési tapasztalat,
  • Java ismeret,
  • mobilalkalmazások tesztelésében való jártasság.

Amit megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag,
  • nemzetközi projektbe való bekapcsolódási lehetőség,
  • agilis csapat és korszerű technológiák.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna