www.cvonline.hu

Mobil alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 332 napja lejárt

Több évtizedes múlttal rendelkező, mezőgazdasági és földmunkagépek forgalmazását végző cég keres

Mobil Alkatrész Értékesítőt

Feladatok:

  • Az ország meghatározott területén a cég által értékesített mezőgazdasági gépekhez alkatrészek, műszaki áruk és egyéb anyagok értékesítése
  • Műszaki szaktanácsadás a gépek üzemeltetésében, karbantartásában, és alkatrész felhasználásában
  • Piacbővítés

Általános elvárások:

  • Középfokú műszaki, kereskedelmi szakirányú végzettség
  • Gépész, gépszerelő szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kiváló kommunikációs készség, önállóság, felelősség vállalás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzési lehetőséget egy nagy hagyományú, magas szakmai és környezetkultúrával rendelkező cégcsoportban
  • Az országos átlaghoz képest kiemelkedő, teljesítmény-arányos jövedelem
  • Műszaki és technikai háttér biztosítása

Munkavégzés helye:
Zala és Heves megye területe, Nagykanizsa és Gyöngyös központokkal

Helyek Gyöngyös
Nagykanizsa
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő