www.cvonline.hu

Mobil alkatrész értékesítő

  • A hirdetés 615 napja lejárt

Több évtizedes múlttal rendelkező, mezőgazdasági és földmunkagépek forgalmazását végző cég keres

Mobil Alkatrész értékesítőt

Feladatok:

  • Az ország meghatározott területén a cég által értékesített mezőgazdasági gépekhez alkatrészek, műszaki áruk és egyéb anyagok értékesítése.
  • Műszaki szaktanácsadás a gépek üzemeltetésében, karbantartásában, és alkatrész felhasználásában.
  • Piacbővítés

Általános elvárások:

  • Középfokú műszaki, kereskedelmi szakirányú végzettség.
  • Gépész, gépszerelő szakképesítés.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség, kiváló kommunikációs készség, önállóság, felelősség vállalás.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Munkavégzési lehetőséget egy nagy hagyományú, magas szakmai és környezetkultúrával rendelkező cégcsoportban.
  • Az országos átlaghoz képest kiemelkedő, teljesítmény-arányos jövedelem.
  • Műszaki és technikai háttér biztosítása.

Munkavégzés helye:
Komárom-Esztergom megye, Győr- Moson -Sopron megye

Helyek Győr-Moson-Sopron
Komárom-Esztergom
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő