www.cvonline.hu

Mobil Alkalmazás Mérnök/Mobile Application Engineer

Régió:

Borsod-Abaúj-Zemplén

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 971018
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Vállalati szoftverek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkatársajakat hosszú távra.

Feladatok:

  • Mobil munkafolyamatok testreszabása a Mobilengine platformon, Android-on és iOS-en
  • Elektronikus űrlapok, webformok, dashboradok implementálása belső eszközökkel
  • Riportok testreszabása Crytal Reports-szal
  • Rendszer integrációk paraméterezése
  • Kiegészítő mobil alkalmazások implementálása (opcionálisan)
  • Megvalósíthatósági elemzések és erőforrás becslések készítése ügyfél felhasználási esetekre
  • Meglévő és potenciális ügyfelek támogatása
  • Support kérdések megválaszolása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok (általános informatikai vagy szoftverfejlesztő egyetemi végzettség)
  • Angol alapfok
  • Magas intelligencia
  • Magabiztos informatikai háttér
  • Korábbi mobil alkalmazás- vagy szoftverfejlesztési tapasztalt nem elvárás

Előnyt jelent:

  • Web alkalmazások fejlesztésében szerzett tapasztalat (pl. ASP.NET, SOAP)
  • C#, Java ismeret
  • Android vagy iOS fejlesztési tapasztalat
  • Rendszer integrációs tapasztalat
  • Ügyfél kapcsolattartási tapasztalat nemzetközi munkakörnyezetben
  • B1+ szintű angol nyelvtudás

Jövedelem

  • Megegyezés szerint

Egyéb juttatások

  • Kiemelkedő lehetőség egy vezető magyar termék nemzetközi sikerre vitelében
  • Nemzetközi ügyfelek és munkatapasztalat
  • Szuper dinamikus és tehetséges csapat
  • Rendszeres belső képzések
  • Versenyképes fizetés
  • Egy munkahely ahol igazán hatással lehetsz több ezer ember mindennapi munkájára
  • Rendszeres csapatépítés, csocsó asztal

Pályázatát várjuk regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével a Link megjelenítése honlapon.

Kategória
IT / Informatika