www.cvonline.hu

Mobil alkalmazás manager

  • A hirdetés 1193 napja lejárt

Az Inform Média cégcsoport széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó debrecenidivízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az ideális munkatárssal szemben támasztott elvárásaink:

Ne ess kétségbe az alábbi témák hallatán

  • Google Android és az Apple iOS rendszerek
  • Mobil marketing
  • Közösségi marketing
  • Webanalitika

Te vagy a nyerő jelölt, ha elmondhatod magadról, hogy

  • proaktív
  • kreatív
  • csapatjátékos
  • rugalmas
  • és nyitott vagy új ismeretek megszerzésére

A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a stabil angol nyelvtudás (nem a nyelvvizsga bizonyítványodra vagyunk kíváncsiak!)

Előnynek számít, ha követed a mobil trendeket és Te magad is lelkes felhasználó vagy!

Mindezért cserébe az alábbiakat kínáljuk:

  • Izgalmas, újdonságokkal, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Rugalmas munkavégzés

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Azonnal

Ha érdekel a pozíció, küldd el angol nyelvű szakmai fényképes önéletrajzod és motivációs leveled, fizetési igényeddel az alábbi e-mail címre:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő