www.cvonline.hu

Mintavevő

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1059167

Gabonatároló és logisztikai területen működő Partnerünk részére keresünk Mintavevő munkatársakat, 2 műszakos munkarendbe.
Feladatok:

  • - A be és kiérkező tehergépjárművek tisztaságának ellenőrzése
  • - A telepre be és kiérkező tehergépjárművek által szállított gabonarakomány mintájának levétele, vizsgálata a kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • - A levett minták laborba történő felvitele
  • - A laborban a minta előkészítése vizsgálatra

Elvárások:
  • Terhelhetőség
  • Fizikai állóképesség
  • Általános iskolai végzettség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: [e-mail]

  • Amennyiben a fenti feltételeknek megfelel, kérjük önéletrajzát a fent megadott e-mail címre küldje el.

Munkavégzés helye:
  • Gyomaendrőd

Kategória
Régió
Békés