www.cvonline.hu

Mintavevő

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1058799

Gabonatároló és Logisztikai területen működő Partnerünk részére keresünk munkatársakat. Mintavevő munkakörbe keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • - A be és kiérkező tehergépjárművek tisztaságának ellenőrzése
  • - A telepre be és kiérkező tehergépjárművek által szállított gabonarakomány mintájának levétele, vizsgálata a kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • - A levett minták laborba történő felvitele
  • - A laborban a minta előkészítése vizsgálatra

Elvárások:
  • Alapfokú végzettség
  • Terhelhetőség
  • Fizikai állóképesség

Juttatások:
  • Versenyképes fizetés

Egyéb kapcsolati információk:
  • Jelentkezés az alábbi e-mail címen: [e-mail]

  • Jelentkezni önéletrajz megküldésével a megadott e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye:
  • Gyomaendrőd