www.cvonline.hu

Mintakészítő mérnök - Veszprém (Referenciaszám: RE-1703)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2016.09.25.
Hirdetés azonosító: 1077596

Feladatok:

  • Mintakészítés új termékek bevezetése, áttelepítések és termékátvételek esetén
  • Új termékek termék-mintáinak, ideiglenes gyártóeszközeinek elkészítése a szakiránynak megfelelően
  • Vevői előírások, szabványok és egyéb specifikációk alapján a mintakészítésre vonatkozó ellenőrzési-, mérési utasítások kidolgozása, dokumentálása
  • Termékminta vizsgálatok végrehajtása, eredmények analizálása, a dokumentáció
  • A beérkező alkatrészek minőségének ellenőrzése közösen a bejövő áru ellenőrökkel
  • Szükség esetén az alkatrészek utómunkálása, átalakítása
  • A mintakészítési folyamatban a minőség biztosítása és ellenőrzése
  • Kapcsolattartás belső-, és külső partnerekkel

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (mechatronikai mérnök előny)
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 éves termelésben vagy fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Elektronikai, elektrotechnikai, mechanikai ismeretek
  • Általános gépészeti ismeretek
  • Hibafelismerés, -keresés, -behatárolás
  • Önállóság, problémamegoldás, szervezőkészség, jó kommunikáció

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-maiben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1703-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -