www.cvonline.hu
Mintagyártási koordinátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1078784

Dinamikusan fejlődő multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Autóipari mintagyártás tervezése, koordinálása és nyomonkövetése
  • Kapacitás (munkaerő, gyártóeszköz) tervezése és nyomonkövetése
  • A gyártás során jelentkező technológiai és minőségi problémák kezelése
  • A gyártási folyamatok kialakítása, nyomonkövetése, kiértékelése
  • Optimalizálási intézkedések bevezetése
  • Szoros együttműködés a helyi társrészlegekkel és németországi központtal

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség, erős műszaki affinitás
  • Többéves autóipari termelési környezetben szerzett gyakorlat
  • Magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervezőkészség és kommunikációs képesség
  • Flexibilitás és utazási hajlandóság

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.