www.cvonline.hu

Mintagyártási koordinátor - Sopron környéke

  • A hirdetés 1096 napja lejárt
Feladatkör: Új és módosított termékek bevezetése kapcsán jelentkező mintagyártások megszervezése és felügyelete. A mintakészítés feltételeinek meghatározása. Mintagyártással kapcsolatos dokumentumok vezetése. A minták kiszállításának koordinálása. Kapcsolattartás a megrendelővel és társterületekkel.
Végzettség: Legalább középfokú.
Szakmai tapasztalat: Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Informatika: felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Műszaki szemlélet. Kommunikációképes angolnyelv-tudás. Pontosság. Kiváló szervező- és kommunikációs képesség.
Műszaki területre
Megjegyzés: Svéd tulajdonú autóipari partnercégünk részére keresünk munkatársat. Amennyiben alkalmasnak érzi magát a meghirdetett pozícióra, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre! Telefon: 96/313 282