www.cvonline.hu
Mintagyártási koordinátor (Referenciaszám: PJ4822)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1072592
lejárt

Székesfehérvári lemezalakítással, mechanikai szereléssel, hegesztéssel foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Mintagyártási koordinátor

Feladatai:
- Mintagyártás tervezése, koordinálása és folyamatos felügyelete
- Kapacitás (munkaerő, gyártóeszköz) tervezése és nyomon követése
- A gyártás során jelentkező technológiai és minőségi problémák összegyűjtése
- Gyártási folyamatok kialakítása, monitorozása, kiértékelése
- Optimalizálási intézkedések bevezetése
- Szoros együttműködés a helyi műszaki, minőségügyi, illetve beszerzési társrészleggel

Elvárások:
- Középfokú műszaki végzettség, erős műszaki affinitás
- Több éves termelési környezetben szerzett gyakorlat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Jó szervezőkészség, kiemelkedő kommunikációs képesség

Kérjük, magyar nyelvű,részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Takács Gabriella kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.