www.cvonline.hu

Minta Koordinátor - EMEA régió

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.30.
Jelentkezési határidő: 2017.06.19.
Hirdetés azonosító: 1153246

Nemzetközi gyógyszergyártó partnerünk megbízásából keresünk
logisztikai területen, vagy vevői kapcsolattartásban jártas -Minta Koordinátor- kollégát komáromi munkavégzéssel.

Feladatok:

- EMEA régión belül történő minták (gyógyszeripari) koordinálása különböző projektekben
- Megrendelések betervezése és utánkövetése a vállalat rendszerében
- Legfőképpen a szállításokkal kapcsolatos kérdések és műveletek koordinálása
- Rendszeres megbeszéléseken való részvétel
- Összefoglaló riportok készítése angol nyelven

Elvárások:

- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség/ diploma
- Képesség önálló munkavégzésre
- GMP (good manufacturing practice) ismeret

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Önálló projektek koordinálása
- Ingyenes étkezés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a