www.cvonline.hu

Minősített hegesztő

  • A hirdetés 1253 napja lejárt

 A MÁV FKG Kft

munkatársat keres

MÁV FKG tevékenységi köre:

Cégünk, a MÁV. FKG.KFT. a MÁV. Zrt egyik leányvállalata. 1968. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, gép és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált.

Főbb feladatok:

  • hegesztési munkák előkészítése
  • összeállítandó alkatrészek ellenőrzése, illesztése ,összeállítása
  • varratok helyének előkészítése, tisztítása
  • az összeállított alkatrésznek geometriai méreteinek ellenőrzése
  • hegesztési,forrasztási munkák elvégzése az érvényes dokumentumok alapján
  • varratok jelölése beütőjével a rajzokon technológiában feltüntetett módon és helyen
  • valamint a hegesztési naplóban
  • varrat tisztítás, szükség szerinti javítás, egyengetés
  • az elkészített varratok minőségének, méreteinek ellenőrzése, azok megfelelőségét ahegesztési
  • naplóban aláírásával igazolja
  • kezelésére bízott gépek, eszközök, szerszámok,készülékek,anyagok állagmegóvása illetve
  • napi karbantartása a kezelési utasításoknak megfelelően
  • az érvényes munkavédelmi és tűzvédelmi utasítások, szakmai, munkafegyelmi előírások betartása és betartatása
  • az észlelt rendellenességeket munkahelyi vezetőjének és/vagy a hegesztési felügyeletnek a munkavégzés leállítása mellet soron kívül jeleznie kell
  • rajzdokumentációk, technológiai utasítások, WPS-ek,-    kezelési, karbantartási utasítások, stb. alapján az ív és lánghegesztési keményforrasztási munkák elvégzése a mindenkori minősítéseinek megfelelően.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

Iskolai végzettség:  Szakmunkás

Szakképzettség: minősített hegesztő

Gyakorlati idő:  1 év

Egyéb:  Tűzvédelmi vizsga

Egyéb (munkakörrel kapcsolatos) információk, további elvárások:

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás és felelősségérzet,
  • Problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés,

Juttatások: Bér: Megegyezés szerint + Cafeteria

Jelentkezési határidő: 2014. május 17.

 Munkavégzés helye, ideje: Jászkisér, azonnal

Jelentkezés: Szakmai önéletrajz megküldését, valamint a végzettségek, képzettségek másolatait várjuk, jövedelem igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő