www.cvonline.hu

Minősített hegesztő

  • A hirdetés 214 napja lejárt

Nagy acél szerkezet gyártásával foglalkozó Kft. Tiszafüredi telephelyre keres
több éves szakmai tapasztalattal rendelkező

szakembert.

Elvárások:

  • Élő minősítés, szakirányú végzettség.
  • Józan életmód.
  • Több éves hegesztői gyakorlat.
  • Együttműködés a feladatok megoldásában.
  • Munkájában átgondoltan, tervszerűen és alaposan járjon el.

Feladatok:

  • A munkakör betöltéséhez nélkülözhetetlen szakrajzról önállóan tudni kell dolgozni.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Két heti fizetés.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Lakás, utazás finanszírozása

Olyan szakmai fényképes önéletrajzot várunk, amelyben kifejti, hogy:

  • Milyen cégnél dolgozott, és meddig ,ott mit gyártottak.

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző