Az álláshirdetés lejárt.
Aktuális állást talál az aktív állásajánlatok között: új keresés indítása itt
www.cvonline.hu

MINŐSÍTETT HEGESZTŐ, LAKATOS (6542)


  • A hirdetés 774 napja lejárt

Fémipari beszállító megbízónk részére az alábbi munkakörökbe keresünk munkavállalókat:
Minősített hegesztő, Lakatos


Elvárások
•szakirányú lakatos vagy hegesztő végzettség,
•hegesztői minősítés,
•gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Bérezés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Zalaegerszegről szervezett buszjárattal Tapolcára

Munkaidő: H-P: 6 -14

Betanított hegesztők/lakatosok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés módja e-mailben vagy telefonon: E-mail cím megjelenítése (70) 984 0058

Egyéb hasonló állások Önnek
Accounts Payable Accountant with Slovak

Randstad Hungary Kft.

Our client is one of the world's leading compan...
Budapest


Accounts Receivable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Randstad Hungary Kft.

Our Client is looking for an Accounts Receivabl...
Budapest


Accounts Payable Accountant (w Italian / French / Spanish / Portuguese / German / Dutch)

Randstad Hungary Kft.

Our Client is looking for an Accounts Payable S...
Budapest