www.cvonline.hu

Minősített hegesztő - Írország

  • A hirdetés 290 napja lejárt

Portarlington városába keresünk MIG minősítésű, tapasztalt

hegesztő szakembereket

alapfokú nyelv tudással január végi kezdéssel. Remek lehetőség az angol nyelv fejlesztésére egy nemzetközi munkakörnyezetben!

Írország szívében, Dublin és Kilkenny városától azonos távolságra keresünk hegesztő szakembereket MIG minősítéssel és tapasztalattal.

Elvárások:

  • alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MIG hegesztő képesítés és tapasztalat
  • utazási hajlandóság (szállás megközelítőleg 4 km-re található a műhelytől)

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség emellett biztonságos, kellemes munkakörnyezet
  • nemzetközi munkakörnyezet, segítség az ügyintézésben
  • munkaruha: kesztyű és maszk, védőszemüveg
  • szállás: 3 szobás házban (közös fürdőszoba és konyha) 285€ havonta/fő.
  • három műszakos munkarend, heti 39-55 óra
  • heti bruttó 600€ fizetés 55 órás munkahét esetén (órabér tapasztalattól függően bruttó €12-14)
Helyek Külföld (Írország)
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Külföldi munka
Mérnök / Műszaki > Szerelő, Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 710000
Elvárt nyelvtudás Angol